Kapeme! Anička Slováčková (28) podstupuje chemoterapii, vlasy šly dolů

Mladá a talentovaná zpěvačka Anička Slováčková (28) už podruhé bojuje s rakovinou. I tentokrát se rozhodla pro chemoterapii, což bude pravděpodobně náročné psychicky i fyzicky.

„Páteček! Jak se máte?“ ptala se Slováčková sledujících na svém Instagramu, kde sdílela fotografie ze svých posledních dní. Zpěvačka ukázala, že si víc než kdy jindy váží každodenních maličkostí. Na zveřejněných fotkách ukázala nasbírané čtyřlístky, své milované zvířecí kamarády a třeba i posezení s kamarádkou nebo to, jak se brodí podzimním listím.

Z některých fotografií však běhá mráz po zádech. Na jedné z nich zpěvačka ukázala své ještě nedávno dlouhé vlasy, které šly dolů. Teď má Anička krátké blonďaté vlasy, které jí ale náramně sluší. Na poslední fotografii pak sdílela smutnou realitu, tedy že již podstupuje chemoterapii. „Kapeme!“ zněl její stručný popis.

Fanoušci Aničce v komentářích vzkazovali podporu, spousta z nich na zpěvačku myslí pořád. „Aničko, vy jste neskutečně úžasná a čista dušička,“ napsala jedna z fanynek.

Z redakce přejeme Aničce spoustu štěstí, velkou dávku sil a hlavně zdraví, které se určitě co nevidět dostaví.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Show Jana Krause, FTV Prima/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!