Kapela Kryštof nepříjemně překvapila fanoušky: Poslední koncerty a zmizíme z pódií, říká Richard Krajčo

Richard Krajčo, stardance

Kapela Kryštof v čele s Richardem Krajčem sdělila fanouškům nepříjemnou zprávu. Rozhodli se odehrát poslední nasmlouvané koncerty, a poté skončit. Jenže ne úplně – rozhodli se pracovat na něčem novém.

V poslední době je kapela Kryštof velmi aktivní a jezdí na jeden koncert za druhým, což je pravděpodobně velmi vyčerpávající. Není divu, že se rozhodli s koncertováním na delší dobu skončit. Uděláme poslední Kryštof kemp a pak zmizíme z koncertních pódií,“ potvrdil pro portál Praha-IN frontman kapely Richard Krajčo.

„Pak zmizíme z koncertních pódií. Odpočineme si a pak začneme pracovat na úplně novém repertoáru. Hrajeme nepřetržitě od skončení covidu a objeli jsme několikrát celé Česko, dvakrát jsme vyprodali O2 arenu a máme toho za sebou skutečně moc. Při takovém zápřahu jsme neměli čas na tvorbu nových věcí. Řekli jsme si, že letos nastane pravý okamžik na pauzu,“ vysvětlil.

Skoro to zní, jako by kapela chtěla skončit úplně. To ale naštěstí není pravda. Podle svých slov totiž plánuje nové věci, na které se fanoušci mohou v budoucnu těšit. Koncerty to ale pravděpodobně v dohledné době skutečně nebudou.

Kapela má letos plné ruce práce se svou tour nesoucí název Život je krásný 2024. Při pohledu na počet koncertů je jasné, že se kapela sotva ohřeje doma. Díky pauze alespoň budou mít všichni více času na své rodiny.

Richard Krajčo se v pauze pravděpodobně pustí do skládání nových textů, na které nyní podle svých slov neměl dostatek času, ale ani inspirace. Doufejme, že načerpá dostatek sil a fanoušci se dočkají nového CD a dalších novinek.

Zdroj: Redakce, autorský text, Praha IN, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!