Kamarád Dominice Gottové na poslední chvíli zrušil pozvání na svatbu: Jeho důvod ale nedává smysl

dominika gottová

Dominika Gottová přiletěla z Finska na svatbu svého kamaráda do Česka, ten jí však pozvání na poslední chvíli zrušil. Zklamaná Dominika se přitom těšila a dokonce si kvůli tomu zašla i ke kadeřníkovi a na kosmetiku.

Kamarád Dominiky Gottové si na poslední chvíli usmyslel, že ji na své svatbě nechce. Odůvodnil to tím, že prý by se kvůli její přítomnosti na svatbu sjeli fotografové z bulváru a svatba by nemusela probíhat v klidu, jak uvedl portál Super. Jeho důvod ale nedává smysl.

Na svatbu Luboše Procházky totiž dorazily mnohem větší celebrity než je Dominika Gottová. Mezi nimi byl například i Miloš Zeman nebo Alex Mynářová, jak píše Expres. Pravděpodobně za zrušením pozvání Dominiky Gottové bylo spíše něco jiného.

Dominika Gottová byla zklamaná, protože se na svatbu těšila. Chtěla si s sebou vzít svou kamarádku a popovídat si i s ostatními kamarády, bohužel však nakonec nešly nikam.

Deník Expres však zjistil, že pravda mohla být ještě úplně jiná. Dominika údajně o svatbě často mluvila, a to i v médiích, což naštvalo jejího kamaráda, který ji upozornil, že o svatbě nikde mluvit neměla. Dominika se prý urazila a na svatbu vůbec nedorazila. Kde je pravda, to nejspíš ví jen oni dva.

Teď už ale Dominika Gottová míří opět do Finska, kde ji čekají pracovní povinnosti v nové firmě jejího manžela a kromě toho také stěhování do nového bytu.

Zdroj: Redakce, autorský text, Expres, Super; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!