Justin Bieber bude poprvé otcem. Jeho manželka Hailey vysvětluje, proč nechtěla mít děti dříve: Nejdřív kariéra!

Hailey Bieber

Justin Bieber (30) nedávno sdílel na svém Instagramu vzrušující zprávu: jeho manželka Hailey (27) čeká dítě. Justin se tak stane poprvé otcem. Hailey už dříve promluvila o svých obavách z toho, že se jednou stane matkou. Ačkoliv po tom vždy toužila, obávala se kritiky, které jejich budoucí dítě může zatěžovat.

Justin s Hailey už od jejich svatby v roce 2018 přemýšlel o tom, že by mohli mít miminko. Zpěvák vše chtěl nechat na své partnerce. Dle jeho slov je v pořádku, když si to rozhodne žena, jelikož je to její tělo. Navíc i potvrdil, že má Hailey pořád své sny a plány, které by si ráda splnila dřív, než se stane matkou. Nechává na ní i počet dětí.

Láska, svatba, děti?

Hailey často mluvila o tlaku vyvíjeném na ženy téměř hned po svatbě a řekla, že se životní událostí nemusí řídit jedním časovým rozvrhem. Nemyslí si, že by měla přijít láska, svatba a pak hned děti. Ženy mají i své kariérní síle a Hailey není výjimkou. Během velmi krátké doby si stihla vybudovat svou úspěšnou kosmetickou značku.

Ohledně svého rozhodnutí počkat byla otevřená. Pro Page Six řekla: „Myslím, že jsem měla v hlavě zakořeněno, že budu chtít mít děti hned. A děti budu chtít. Pak mi bylo 25 a řekla jsem si, že jsem na to pořád mladá.“

Dále vyjádřila své obavy, že by se jejich dítě mohlo stát terčem online kritiky. „Stačí, že lidé říkají věci o mém manželovi nebo mých přátelích. Nedokážu si představit, že bych se musela konfrontovat s lidmi, kteří říkají věci i o dítěti,“ vysvětlila.

Skutečnost ale dokázala, že obavy budoucí maminky jsou nyní už daleko od pravdy. Doufáme, že to tak i vydrží! Jakmile totiž pár oznámil šťastnou zprávu, lidé jim okamžitě blahopřáli a zanechávali jen samá vřelá slova nebo srdečná přání.

„Bude to nejkrásnější dítě! Jsem za vás oba šťastný,“ komentoval jeden ze sledujících. „Nikdy v životě jsem nebyl tak nadšený ze slavného dítěte. Gratuluji Justine, moc si to zasloužíš! Budeš úžasný táta,“ napsala další uživatelka.

Mnoho fanoušků i zprávu o těhotenství přivítalo s úlevou. Nedávno totiž Justin sdílel na svém profilu znepokojující fotografii, na které pláče. A jelikož to on sám neupřesnil, rojilo se plno spekulací. Jedna z nich mířila k problémům v manželství, což se oznámením o těhotenství vyvrátilo.

Zdroj: Autorský článek, redakce Ansu, Page Six, Elle; Náhledová fotografie: VOGUE Taiwan/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!