Jitka Molavcová (73) se tajně vdala: Nový manžel trpí vzácnou nemocí

Jitka Molavcová, svatba, vdala se

Herečka, zpěvačka a spisovatelka Jitka Molavcová (73) se tajně vdala. Své ano řekla svému dlouholetému partnerovi, kterým je Alfred Strejček (81).

Jitka Molavcová se o víkendu zcela nečekaně vdala, čímž překvapila nejen své fanoušky, ale částečně i své okolí. Svatba byla církevní a všechno probíhalo v naprosto pohodové atmosféře.

Pár se zná už skutečně dlouho, přesněji téměř 30 let. „Alfred je vzácný člověk a my si věříme navzájem. Máme vlastně velký štěstí. Mám ho moc ráda,“ řekla na jaře v dokumentu Klaunka.

Strejček o Molavcové říká, že jen díky ní je ještě na světě. „Dvakrát mi zachránila život a vytvořila mi láskyplné zázemí plné humoru a všestranné péče,“ napsal ve své knize Hrejme dále aneb jak jsme přežili osobní katastrofu.

„Bylo to sedmadvacátého října roku 2017. Najednou telefon, já jela v tramvaji a on mi říká – Jituško, pomoz mi… Jeli jsme do motolské nemocnice a tam už si ho nechali. Řekli mi, kdybyste přijeli o deset minut později, tak by bylo pozdě,“ přiznala v knize Jitka, pro kterou se muselo také jednat o velmi stresující období.

Alfred přežil, ale odnesl si doživotní následky. Ačkoliv do té doby rád běhal a věnoval se obecně pohybu, přes jednu noc u něj vypukla vzácná nemoc zvaná Guillain-Barrého syndrom, kvůli které skončil na vozíčku. Jitka se o něj od té doby s láskou stará.

Zdroj: Redakce, autorský text; iDnes, Deník; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!