Jitka Čvančarová se toho nebojí: V rouše Evině vystoupala na Sněžku

Jitka Čvančarová

Herečka, kterou jste mohli vidět v nové vánoční pohádce Tři zlaté dukáty, své fanoušky pořádně překvapila. I přesto, že je známá svou láskou k otužování, málokdo by čekal, že pár dní před novým rokem vystoupá zcela nahá na nejvyšší horu České republiky.

Své dlouholeté zkušenosti z otužování v ledové vodou i pravidelným prováděním, v poslední době velice populární, Wim Hofovy metody, kterou aktivně provozuje i vítěz poslední řady MasterChef Česko, Jan Albrecht, se rozhodla jedna z našich nejoblíbenějších hereček zúročit při výstupu na Sněžku.

Nejspíše by na samotném výšlapu nebylo nic zarážejícího, kdyby ovšem nejvyšší bod Krkonoš nezdolala Jitka Čvančarová tak, jak ji Bůh stvořil. O neobvyklém výletě se rozpovídala i v show 7 pádů Honzy Dědka, která se natáčela ještě před Vánoci. Aby svá slova potvrdila, popřála svým sledujícím šťastný nový rok přidáním snímku, na němž se zvěčnila právě během pochodu na Sněžku.

Na fotografii je patrné, že vítězka sedmé řady zábavného pořadu Tvoje tvář má známý hlas je skutečně nahá a tělo jí částečně halí pouze cestovní batoh. Pod příspěvkem se začaly okamžitě hromadit pochvalné i obdivné komentáře. Jeden z nich přidal i slavný instruktor otužování a následník Wim Hofa, Bart Scholtissen: „To je z našeho pochodu na Sněžku“. Na komentář reagovala Čvančarová slovy: „Ano, doufám, že to brzy zopakujeme“.

Z komunikace mezi nimi je patrné, že na herečku během výstupu dohlížel jeden z nejzasvěcenějších otužilců vůbec, což ostatně Čvančarová sama během rozhovoru pro stanici Prima potvrdila. Mimo Wim Hofovy metody herečka pravidelně praktikuje i chladové terapie, které prokládá dechovými cvičeními a meditací.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/Nextfoto.cz

error: Content is protected !!