Jitka Boho ukázala fit tělo a prozradila recept na štíhlou figuru: Dietu byste hledali marně, má ráda brambůrky

Jitka Boho je po druhém porodu opět ve formě. Spousta fanynek tápe, jak Jitka dokázala vypadat po pár měsících tak skvěle, ona sama se teď podělila o svůj životní styl.

Jitka se rozhodla, že začne cvičit s trenérem, v tom však ani zdaleka netkví její dosavadní úspěch. Zpěvačka prozradila deníku Expres, že si ráda pochutná i na ne úplně zdravých věcech. „Jím brambůrky, ráno jsem měla celé balení pufovaných čokoládových chlebíčků,“ práskla na sebe se smíchem. Její tajemství však spočívá v přirozeném pohybu.

Pokud byste v jejím jídelníčku hledali funkční diety, tak byste hledali marně. Jitka Boho má dvě děti, se kterými se nenudí. Celý den běhá kolem dětí a stará se o chod domácnosti, což ji zajišťuje neustálý přísun přirozeného pohybu, díky kterému spálí spoustu kalorií navíc. Sama říká, že si často sedne jen proto, aby nakojila syna.

Jitka však se svojí postavou stále není úplně spokojená. Na svém Instagramu fanouškům přiznala, že na ní plánuje zamakat víc, a proto chodí po večerech do fitka.

„Sama sobě slibuji. Teď se ještě vymlouvám na porod, kojení, atd. Důležité je chtít! A já chci. No, vždycky teda hudruju a nadávám, když jdu z fitka po schodech dolů a podlamují se mi kolena, ale pak je mi taaaak dobře. Tak třeba nějakou maminku taky namotivuji. Nejste v tom samy, ženy! Ani já to nemám zadarmo a musím makat,“ napsala do popisku k fotografii, kde ve fitku předvádí svou už tak skvělou postavu.

Zdroj: Instagram, Expres; Náhledový obrázek: Jitka Boho/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!