Jiřinu Bohdalovou (92) zradily nohy: Na jevišti upadla, zvedali ji dva muži

Jiřina Bohdalová

Herečka Jiřina Bohdalová (92) nedávno porazila zdravotní potíže, které se s ní dlouho táhly zejména v loňském roce. A ačkoliv se údajně už cítí dobře, na nedávné akci ji zradily nohy.

Když si Jiřina Bohdalová šla v divadle Semafor vyzvednout svou cenu Mistra zábavního umění 2023, podařilo se jí nešťastně upadnout na jevišti. Nic vážného se jí nestalo, i tak ji ale museli zvedat dva muži, mezi nimiž byl i partner zpěvačky Lucie Bílé, Radek Filipi, jak píše Blesk.

Herečka už má obdivuhodný věk, takže její pád nebyl až tak překvapivý. Sama ale chodí bez jakékoliv opory, pravděpodobně se tedy cítí skutečně fit. Bohdalová má štěstí, že má kolem sebe neustále plno hodných lidí, kteří jí v případě potřeby ihned pomohou.

Jiřina Bohdalová si převzala cenu za celoživotní přínos české kultuře, kterou by si jen málokdo zasloužil víc, než právě herečka.

Ačkoliv Bohdalová byla podle portálu iDnes před měsícem hospitalizována kvůli neúprosnému horku, které venku panovalo, tak se stálně pilně učí scénáře a pracuje.

A jelikož herečku její práce ještě stále velmi baví, tak se na odpočinkový důchod zatím údajně nechystá.

Zdroj: Blesk, Extra; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!