Jiřina Bohdalová v ohrožení života. V čekárně u lékaře ji ohrožoval šílenec, zasahovala policie

Neskutečný strach, výhružky smrtí a naprostá bezmoc. To vše se během pár okamžiků událo v životě herečky Jiřiny Bohdalové, během obyčejné návštěvy lékaře. Herečka, která v posledních měsících trpí zdravotními obtížemi, se však u lékaře nedočkala jen bílého pláště, ale i policejních uniforem a samopalů.

V posledních měsících to herečka Jiřina Bohdalová neměla jednoduché. Kromě toho, že jí výrazně zlobilo zdraví, musela následně zrušit i své pracovní povinnosti, divadelní a filmová natáčení a zůstat v absolutním klidu, jak uvádí Sedmička.

To nakonec pomohlo a jak sama v jednom ze svých rozhovorů uvedla, cítí se mnohem lépe. Jiřina se během pár týdnů dala dohromady a s plným nasazením se znovu vrhla do veškerého dění, které má tolik ráda. Nicméně, to by nebyla Bohdalová, aby se nepostarala o pořádný kus zábavy.

Jen před pár dny, během rutinní kontroly u lékaře, zažila Jiřina Bohdalová doslova šok. Po chodbě nemocnice běhal šílenec, který vykřikoval všemožné výhružky a pod svou bundou ukrýval neznámý předmět. Policie byla na místě během pár minut, ale i tak se mu na mušku dostala právě Bohdalová, které tak během okamžiku šlo o život.

,,Směrem k paní Bohdalové začal vykřikovat, že ji zabije, že za všechno může ona, že ji nesnáší a všichni na to doplatí,“ prozradil očitý svědek detaily z tohoto nepříjemného zážitku pro časopis Rytmus Života. ,,Paní Bohdalové šlo o život, protože kdyby se celá akce zvrtla, nikdy nevíte, co se mohlo stát. Bylo vidět, že má velký strach, opatrně odstoupila ode dveří a opravdu v jejím výrazu bylo patrné, že je vyděšená a má strach,“ dodal svědek, který doplnil, že následně Jiřina Bohdalová v doprovodu své lékařky opustila nemocnici.

Zdroje: Časopis Rytmus Života, Sedmička; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!