Jiří Langmajer se procházel polonahý po Hollywoodu, zaujal ho i americký trávník

jiří langmajer

Herec Jiří Langmajer vyrazil na dovolenou do USA, kde si nenechal ujít slavný nápis Hollywood. K němu se prošel polonahý, protože se to jinak v obrovském horku nedalo zvládnout.

Jiří Langmajer se vydal na zaslouženou dovolenou, pro kterou si vybral Los Angeles, kde se nachází nápis Hollywood. Ten musel Jiří jako správný herec vidět na vlastní oči.

„Tak jsem tady správně, jen čekám, kdy potkám nějakýho svýho kolegu. Tak jsem nakonec nikoho nepotkal. V Hollywoodu totiž stávkujou,“ přiznal pobaveně Langmajer.

Netrvalo dlouho a herec si musel postěžovat. Vyvedl ho z míry trávník, který je v Americe neskutečně zelený.  „Sem prej před paparazzi utíkali v době rozkvětu Hollywoodu hvězdy jako již zmíněná Marilyn, ale taky Elvis nebo Sinatra. No dobře. Ale ten trávník? Ku*va, jak je to jako možný, že je tak zelenej?“ ptá se humorem Langmajer, který každou legraci s oblibou sdílí na své sociální sítě.

„Bylo 50 stupňů nad nulou, slunce žhnulo jako kráva – a tráva zelená? Tak to mi jako pěkně nas*ali. To myslím vážně. Nebo že by v Americe rostla tráva, která nepotřebuje vodu? Jestli jó, tak je to minimálně vůči mně krutý. Ale ku*evsky,“ postěžoval si.

„U sousedů je tráva vždy zelenější,“ připomněl Jiřímu pobavený fanoušek. „Já slyšela, že ji stříkají barvou,“ napsala fanynka. Jiří si tak mohl přečíst všechny možné teorie zeleného trávníku v rozpáleném USA, které mu jeho základna fanoušků poskytla.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Blanka Borová (Karolína Černá)/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!