Jiří Langmajer a velké přiznání: Šel na psychiatrii, aby nepřišel o manželku Adélu Gondíkovou

Jiří Langmajer

Herec Jiří Langmajer (57) se většinou s fanoušky o svém soukromí příliš nebaví, tentokrát ale udělal výjimku. Přiznal, že šel na psychiatrii, aby nepřišel o svou manželku.

Už před několika lety Langmajer sdělil, že ze svého soukromí (a především ze svého domu) nebude nic sdílet. Na sociálních sítích Jiřího a Adély tak lze vidět hlavně pracovní fotky a videa. Rád sdílí také své turistické výšlapy, dále se o jeho soukromí ze sociálních sítí ale příliš nedozvíme.

Když Jiří Langmajer vyrazil na premiéru dokumentu o dětské psychice a a aktuálním stavu dětské psychiatrické péče v České republice, nejspíš nikdo nečekal, že se rozhodne podělit o svůj příběh, který nemusel skončit dobře. Překvapil tím, že docházel na psychiatrii.

„Hezký dobrý den, děkuji za pozvání. Strašně dlouho jsem během tohoto niterního dokumentu přemýšlel, co bych vám vlastně řekl, a tys Vendulo mě inspirovala, protože jsi mluvila nejen o tom, že jste vybudovali něco v Motole, kolik to stálo, ale že jste to dělali s láskou, a ta je v mém životě vlastně nejzásadnější, ta řídila moje kroky, přesto že už nejsem dítě, na psychiatrii, kterou jsem navštívil, z toho důvodu, že jsem měl někoho rád a že jsem nechtěl o ni přijít. Díky tomu, jak se chovám,“ přiznal herec, který se dále rozpovídal.

„A protože jsem na tu psychiatrii šel, to znamená, že jsem vyhrál sám nad sebou ten boj, a nechal jsem si pomoct, tak dneska žiju, celkem bych řekl, zalitý život sluncem s moji nádhernou ženou, ale kdyby to tak nebylo, tak si myslím, že bychom spolu už nebyli, kdybych bejval k psychiatrovi nešel. A vedla mě především láska, a to je to, co bych chtěl popřát tomuto dokumentu, aby lidé našli lásku k sobě a touhu tu situaci řešit,“ dodal. Slova Jiřího Langmajera byla nepochybně o jeho manželce Adéle Gondíkové, která to s ním v minulosti neměla jednoduché. Je však velmi ohleduplné, že se herec rozhodl minimálně kvůli své ženě léčit své psychické potíže.

Langmajer si vzal herečku Adélu Gondíkovou v roce 2019 a od té doby si prožili spoustu dobrých i špatných chvil. Letos však málem zapomněli na své čtyřleté výročí, které jim musel připomenout kamarád, píše portál Deník. Jedno je však jasné – v současné době jsou velmi spokojení a užívají si společně každou chvíli, což lze vidět i na sociálních sítích. Nedávno spolu vyrazili na výšlap na Lysou Horu.

Zdroj: Redakce, autorský text; Blesk, Deník; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!