Jiří Krampol vyvrací slova o vlastním umírání: Řekl jsem to s nadsázkou, brání se herec

Jiří Krampol

Před dvěma dny se v médiích objevila znepokojivá zpráva o tom, že Jiří Krampol byl opět převezen do nemocnice. Pro web Život v Česku to uvedl zdravotník Honza, který se o něj stará. V článku se také psalo o tom, že Jiří Krampol mluví o vlastní smrti.

„Tři dny jen leží a je oteklý, vůbec neotevře oči. Nemohu s ním být celou noc a trnout strachy. Vždy jsem ho poslal do Nemocnice Na Františku, ale teď je oteklý, je mu špatně, stěžuje si, že chce umřít,“ cituje zmíněný web Honzova slova. Ta se ale dostala i samotnému Jiřímu, kterého článek dost rozrušil.

Řekl jsem s nadsázkou, že by bylo nejlepší umřít a byl by pokoj. A oni z toho udělají, že chci umřít. To jsou tak strašné žvásty. Už mě s tím s prominutím se*ou. To se nedá ani číst a ještě do toho zapletou Honzu,“ vyjádřil se herec a bavič pro web Expres. Řekl také, jak to skutečně bylo s jeho převozem do nemocnice. Prý seděl v klidu u kamen a koukal se na televizi a otekl. Jeho kamarádka Hanka ho na to upozornila a zavolala známou doktorku. Ta mu doporučila převoz do nemocnice.

Jiří Krampol se brání zuby nehty, nemůže však vyvrátit to, že tato slova skutečně řekl. To, že je někdo může pochopit jinak než on sám zamýšlel, je poměrně logické. Žádné velké drama se údajně tedy vůbec nekonalo.

V nemocnici musí herec jen počkat na výsledky rentgenu, aby se vyvrátil zápal plic. „Není mi ale nic, nemám ani teploty, tlak mám v pořádku a cítím se dobře,“ uvedl Jiří s tím, že ostatní weby jen píšou stále to samé dokola, o tom, co bylo loni a předloni a používají staré nemocniční fotky. Jiří si také postěžoval, že tyto články ho poškozují nejen po zdravotní stránce, ale i po té ekonomické. Kvůli nim totiž pořadatelé ruší naplánované besedy nebo vystoupení, kterých se Jiří účastní. Už se ale nevyjádřil k tomu, že několikrát skutečně hospitalizován byl, a naposled letos v listopadu.

Redakcím doporučil, aby radši psali o něčem důležitějším. „To mám sedět do smrti doma a jen koukat z okna? Ať se na ty bláboly raději vykašlou,“ prohlásil herec. Pro portál TV Nova se herec nebál říct, že z něj „dělají úplného debi*a“. Zároveň prozradil, že za jeho časté návštěvy nemocnice prý může chronický katar průdušek, který trápil jeho maminku, má to i jeho syn i jeho vnoučata. Třídenní otok a slepotu popsal jako jakýsi zánět spojivek, protože se mu do oka údajně dostala nějaká infekce.

Zdroje: Autorský text, redakce, Expres, Život v Česku, TV Nova; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/Nextfoto

error: Content is protected !!