Jiří Krampol dostal od Prahy 1 k narozeninám poukázku do supermarketu: To nepotěší, stěžuje si

Jiří Krampol

Herec a moderátor Jiří Krampol nedávno oslavil 85. narozeniny. Kromě mnoha gratulací obdržel také obálku od městské části Praha 1. Po jejím otevření se nestačil divit.

Herec si v blahopřání od Prahy 1 přečetl, že mu blahopřejí a děkují mu za to, co za dlouhá léta udělal pro kulturu. To by Krampol pravděpodobně považoval za milé přání, kdyby mu k němu nepřidali poukázku na 500 Kč do jednoho známého supermarketu.

Krampola tento dárek skoro až urazil. „Stačila by mi hezká gratulace. Obrazně řečeno mě ohodnotili na sedm kilo mrkve. To nepotěší,“ postěžoval si pro deník Aha.

„Není to o té částce. Vím, že pro někoho jsou to velké peníze, ale prostě se to podle mě nehodí. Vadí mi to,“ pokračoval herec, který už léta žije na Praze 1 a je velmi spokojený.

Jsou to jen zhruba dva týdny, kdy Krampol podle CNN Prima News musel odjet do nemocnice kvůli potížím s dýcháním. Dostal kapačku i kyslík a udělalo se mu lépe.

Teď už má dostatek sil na to, aby vyrazil třeba na procházku, kterou zakončil návštěvou společenské akce. Na křest obrazů výtvarníka Romana Řeháka dorazil s trekovými holemi. „Ony odvádějí třicet procent váhy, takže noha bolí míň, proto to nosím. A nosím je také proto, abych vypadal jako turista, a ne jako invalida,“ svěřil se pro portál Super Krampol, kterému se skutečně povedlo vypadat jako turista.

Zdroj: Redakce, Aha, Super, CNN Prima News; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!