Je rozvod Rybové a Prachaře na dosah? Jeden z nich se má odstěhovat

Už delší dobu se spekuluje o rozvodu hereckého páru Lindy Rybové (47) a Davida Prachaře (64), kterým to prý už neklape jako dřív. Před nějakou dobou však koupili byt v Praze, kam se má jeden z nich odstěhovat.

Nikdo netuší, jestli spolu Linda Rybová a David Prachař stále bydlí. Ačkoliv si spolu v minulosti koupili bývalý mlýn v Malé Lečici u Prahy, tak prý před nějakou dobou koupili i byt 3+1 v Praze. Část měla být pokryta hypotékou, píše se v časopise Moje šťastná hvězda. To má být údajně první krok k tomu, aby se jeden z nich definitivně odstěhoval.

Už v roce 2019 měla Linda Rybová být na všechno sama. A to jak na výchovu dětí, tak i z velké části na výdaje za domácnost. Podle webu Aha! se David Prachař chystá do důchodu, což by Lindě přidalo ještě víc práce. Sám Prachař už prý nevydělává tolik, co dřív.

V současné době se prý pár nehádá, ale není tajemstvím, že jejich láska už pomalu vyprchává. Může to být i tím, že herec má rád svůj klid doma na gauči, kdežto herečka si ráda užije trochu zábavy na večírku.

Podle časopisu Moje šťastná hvězda se proslýchá, že Rybová už se poohlíží jinde. V minisérii Zákony vlka se měla sblížit se Stanislavem Majerem (44), se kterým měla i erotickou scénu. Majer je oproti Prachařovi o dost mladší, tak je pochopitelné, že by si s ním Rybová rozuměla více.

Zdroj: Časopis Moje šťastná hvězda, Aha!; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!