Jaroslava Obermaierová se na pohřbu kamarádky Zdeny Hadrbolcové neukázala

Jaroslava Obermaierová

Není to tak dávno, co Česko zasáhla smutná zpráva, že zemřela oblíbená herečka Zdena Hadrbolcová (†86). Na jejím pohřbu se pak sešla celá řada známých osobností. Na posledním rozloučení se však neukázala hereččina dobrá kamarádka Jaroslava Obermaierová (77). Co za tím stojí?

Smrt oblíbené herečky Zdeny Hadrbolcové zasáhla spoustu lidí. Truchlí pro ni nejen fanoušci, ale i mnoho jejích slavných kolegů. Není tedy divu, že na poslední rozloučení v pražských Strašnicích dorazila celá řada známých osobností. Sbohem tak Hadrbolcové přišli dát například herečka Jiřina Bohdalová, herečka Iva Hüttnerová, herec David Prachař, herec Ondřej Pavelka, herečka Ljuba Krbová či herečka Dana Batulková. „Strávily jme spolu spoustu času v dámské šatně. Zdena byla herečka, která byla do poslední chvíle otevřená všemu novému a modernímu,“ řekla Expresu Krbová, která se s Hadrbolcovou vídala na natáčení seriálu Ulice.

Pro mnohé však bylo překvapením, že na pohřeb nedorazila herečka Jaroslava Obermaierová. Hadrbolcová totiž pro ni byla nejen kolegyní ale i velice dobrou kamarádkou. „Věděla jsem, že je na tom chudák velmi špatně. Před časem jsme si volaly, pak už jsem se jí dovolat nemohla a tušila jsem, že je to asi moc špatné. Je mi to hrozně líto. Smrt je pro ni vysvobozením,“ řekla Obermaierová po smrti Hadrbolcové pro CNN Prima News. Dokonce prý měla Obermaierová řešit přehazování natáčecích termínů, aby mohla na kamarádčin pohřeb. Proč tedy nakonec nepřišla?

Podle našich informací na tom Obermaierová není po psychické stránce zrovna nejlépe a smrt dobré přítelkyně ji měla velmi zasáhnout. Údajně si tak nebyla jistá, zdali by účast na pohřbu vůbec zvládla. Jak na tom ale Obermaierová ve skutečnosti je, nejspíš ukáže až čas…

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, CNN Prima News; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!