Jaromíra Soukupa zadržela zásahovka kvůli drogám: Udal ho anonym

jaromír soukup, agáta hanychová

Jaromír Soukup (54) poslední dobou létá z jednoho maléru do druhého. Nedávno ho z ničeho nic zadržela zásahovka kvůli drogám. Tentokrát v tom však byl Soukup nevinně a hodlá se anonymnímu udavači pomstít.

Mediální magnát Jaromír Soukup byl poměrně dost překvapen, když na něj vystartovali ozbrojení policisté, kteří měli zkontrolovat, jestli není pod vlivem drog. Podle udání měl Soukup drogy údajně i převážet.

Jaromíra Soukupa potkala tato nemilá chvíle zrovna když jel domů a už byl téměř před domem. Místo zaslouženého odpočinku a dobré večeře ale musel řešit s policisty situaci, která mu přišla naprosto šílená. Sám moderátor totiž drogy nenávidí.

„Já jsem nikdy v životě žádnou drogu nevzal, ani nevezmu, nikdy. Proto mi to přišlo naprosto absurdní,“ vysvětlil Expresu. Dodal také to, že moc dobře ví, kdo tento anonymní tip polici dal „Mě nikdo nezastraší. Někdo mi chtěl naznačit, že mám mlčet,“ řekl také ve videu na svém Instagramu.

Soukup sklidil spoustu podporujících zpráv od svých sledujících. „Neuvěřitelné. Máte malé dítě, doma partnerku a vůbec toto už je přes čáru.. nedejte se. Fandím Vám,“ vzkázala mu fanynka.

Partnerka Agáta Hanychová se k této kauze nevyjádřila a místo toho strávila den se sestrou svého bývalého partnera, se kterým má syna Kryšpína Dopitu. Sama už má spekulací ohledně rozchodu se Soukupem plné zuby natolik, že si svůj Instagram opět přepnula na soukromý, aby se alespoň dočasně zbavila zvědavých lidí.

Zdroj: Expres, Blesk, redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!