Jaromír Soukup vzal na Slavíky svou krásnou dceru Natálii (22): Lidé z ní byli nadšení

Jaromír Soukup a dcera Natálie Soukupová

S nadšením se očekávalo, že Jaromír Soukup (54) přivede na galavečer Českého slavíka nějakou svou známost. Ve skutečnosti s sebou však vzal svou dceru Natálii (22), která vyrostla do krásy.

Jaromír Soukup si Českého slavíka užil natolik, že se na svých sociálních sítích pak ještě pochlubil fotografií s dcerou a napsal, že se mu vtípky moderátorů Ondřeje Sokola a Aleše Hámy líbily. „Byly fér, měli co vracet,“ dodal moderátor, který se loni do obou pořádně pustil. Letos si tak okusil svou vlastní medicínu, nijak ho to ale nepohoršilo. Možná za to mohl i fakt, že s sebou měl právě Natálku.

Soukup rozdával úsměvy na všechny strany a zdálo se, že falešné nejsou. Mediální magnát sice nemá snadné období, snaží se však řešit všechny své osobní i pracovní potíže a nejspíš se mu začíná dařit.

Na svých sociálních sítích se dočkal pozitivních komentářů, většina z nich směřovala právě k Natálii, ze které byli lidé nadšení. „Jste skvělý. Dcera je velmi pěkná,“ napsala sledující Jana. „Zvládl jste to s grácií,“ napsala další sledující, která narážela na to, že se Soukupovi v jednu chvíli smál úplně celý sál. „Dobře, že jste se oholil, vypadáte o 10 let mladší!“ pochválila Soukupovi vzhled další sledující.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!