Jaromír Soukup se vysmál soutěži StarDance. Je prý ponižující pro starší soutěžící

Jaromír Soukup

Taneční soutěž StarDance patří k velmi oblíbeným pořadům českých diváků. Téměř každý rok představí skupinu slavných tváří, které se se svými tanečními partnery utkávají v tanečních kreacích, které pak hodnotí porota. A právě tu si vzal na paškál Jaromír Soukup ve svém nejnovějším vyjádření na Instagramu.

„StarDance začíná být nuda a sterilní. Navíc ta porota dává najevo celkem, až sprostě, že tahle soutěž ”není pro starý”. Chlopčík pořád dokola mele, že tam musí stříkat energie a každý má málo energie a je pomalý. Tak ať tam příště dají věkový limit 30 let a schopnost uběhnout 5 km pod 20 minut a nemusí tam ponižovat každého, komu je nad 50 (pan Prachař a paní Chýlková). Tak a je to. Klidně mě kamenujte. Příště už se na to dívat nebudu,“ napsal moderátor k videu, kde víceméně říká to samé.

Ve svém vyjádření narážel na skutečnost, že mezi prvními soutěžícími, kteří ze soutěže vypadli, byla právě David Prachař a Ivana Chýlková. Když se nad tím zamyslíme, je to možná už takové smutné pravidlo, že soutěž opouští ti nejstarší jako první. A, ač to nebývá moc často zvykem, mezi jeho sledujícími se našli tací, kteří s ním naprosto souhlasí.

Někteří by však rádi viděli samotného Jaromíra, jak by to na parketu roztáčel on, nebo mu radí, aby se raději staral sám o sebe. Je pravda, že je Jaromír má teď dost starostí s potvrzeným soubojem se zápasníkem Alešem „Psychopatem“ Bejrem, o kterém také sdílel video na Instagramu. Jaromír se totiž o víkendu zúčastnil akce Clash of the Stars, kde se s Alešem na boxu, možná i v kleci, domluvil. A tohle podle moderátora je zábava pro starší lidi?

Zdroje: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/Nextfoto.cz

error: Content is protected !!