Jaromír Soukup měl Honzovi Musilovi dlužit za nezaplacené faktury: Ten se však brání

Jaromír Soukup

Ještě nedávno měl mediální magnát Jaromír Soukup (54) velké potíže. Jeho firma mířila ke dnu a kromě toho se začali ozývat nespokojení herci, kameramani a třeba i redaktoři, kteří za svou práci údajně nedostávali zaplaceno včas – a nebo vůbec.

Mezi těmito lidmi měl být i moderátor Honza Musil (56), který s Barrandovem spolupracoval, nakonec měl ale odejít. „Chci řešit jen samotnou práci a ne se doprošovat neustále někoho o to, aby splnil své závazky a sliby,“ řekl nedávno Musil podle deníku Expres.

Skutečnost je ale taková, že Musil z Barrandova nakonec neodešel, takže nejspíš zaplaceno skutečně dostal. Má to něco společného s novým společníkem firmy, kterým se stal Jan Čermák? Pravděpodobně ano. Musil totiž začal moderovat pořad Kvíz, který dříve moderoval Soukup.

Soukup se však brání a říká, že nesplacené faktury jeho zaměstnanci nemají. „Žádné faktury u nás po splatnosti nemá a normálně natáčí,“ reagoval mediální magnát na to, že by měl Musilovi něco dlužit. Musil však přitom nebyl jediný, stěžovat si měli i další zaměstnanci, kteří prý neměli v práci ani toaletní papír a faktury měli mít po splatnosti neustále.

Na druhou stranu se zdá, že se Jaromír Soukup skutečně začal velmi snažit, aby svou firmu zachránil, což je v poslední době znát.

Zdroj: Redakce, autorský text, Expres, Echo24, Kafe; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!