Jaromír Soukup má mít novou lásku: Hanychová na jeho dostaveníčko reagovala podivně

Jaromír Soukup

Ačkoli se zprvu zdálo, že Jaromír Soukup (54) nedokáže na Agátu Hanychovou (38) zapomenout, momentálně to vypadá, že už si za modelku našel náhradu. Mnohé pak překvapilo, jak na schůzku moderátora s pohlednou ženou reagovala samotná Hanychová.

Když se Agáta Hanychová a Jaromír Soukup rozešli, v kuloárech se nesly zvěsti, že mediální magnát nemůže na modelku zapomenout a rád by ji získal zpátky. Zato Hanychová si našla nového přítele poměrně rychle, když se vrátila ke svému expartnerovi, kterým je Miroslav Dopita. Ovšem nyní to vypadá, že si moderátor za modelku už našel náhradu.

Reportérům Extra se totiž Soukupa podařilo nafotit na dostaveníčku v centru Prahy. Po boku pohledné brunetky prý působil jako zamilovaný teenager, choval se galantně a dokonce měla proběhnout i nesmělá pusa na tvář. Propadl snad moderátor kouzlu jiné ženy a na modelku již zapomněl?

Avšak zvláštní bylo i to, jak reagovala na jeho dostaveníčko Hanychová. Ta článek výše zmíněného webu vyvěsila na svých sociálních sítích a připsala k němu: „Hurá“. Chtěla tak snad u fanoušků vzbudit dojem, že ji Soukupovo rande nedokáže rozhodit? Na druhou stranu je podle některých lidí až podivné, s jakou rychlostí tento článek sdílela, až to skoro vypadá, že sedí u internetu a čeká na to, co o moderátorovi v médiích vyjde. Kromě toho se šušká, že to mezi ní a Dopitou zrovna dvakrát neklape.

Možná by ale také byla jen ráda, kdyby si Soukup našel někoho jiného a ona se ho tak zbavila. Podle Blesku navíc mezi Soukupem a Hanychovou stále zuří válka o jejich malou dcerku Rozárku. Tak uvidíme, jak tohle celé nakonec dopadne…

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!