Jaromír Soukup konečně promluvil o rozchodu s Hanychovou: Její chování označil za nevhodné

jaromír soukup, agáta hanychová

Mediální magnát Jaromír Soukup se snažil poměrně dlouho mlčet a nevyjadřovat se ke konci jeho vztahu s Agátou Hanychovou. Nakonec to byla právě ona, kvůli komu se rozhodl promluvit.

Jaromír Soukup se sice denně vrtá v cizích vztazích a životů celebrit ve své televizní stanici, jakmile se to samé děje jemu, tak už se mu to nelíbí. A jelikož se Soukup s Hanychovou v médiích poslední dobou řešili až příliš a mnoho čtenářů už nevědělo, kde je vlastně pravda, rozhodl se Soukup k rozchodu poprvé vyjádřit.

Jaromír Soukup sice neřekl, jak to teď s Agátou vlastně má, jejich vztah ale pravděpodobně příliš přátelský není a pravděpodobně mu chování Hanychové nepřijde vhodné. „I oznamování rozchodu přes Instagram považuji za nevhodné, ale už se tak stalo,“ řekl redakci časopisu Sedmička.

Soukup po Hanychové nejspíš chtěl jen to, aby nic neříkala na svém Instagramu a nevyjadřovala se médiím, ani to však influencerka dodržet nedokázala a bez Soukupova vědomí svým sledujícím rozchod oznámila. Okamžitě tak začalo kolování informací po médiích, což Hanychové určitě přidalo na popularitě, což dost možná byl i její účel.

Hanychová ale údajně rozchod nenese příliš dobře. Podle portálu iDnes hodně zhubla a kromě toho, že půlka národa vtipkovala, že jí vztah se Soukupem příliš dlouho nevydrží, s ním má dceru Rozárku, takže s ním bude muset být v kontaktu i nadále. Jelikož má ale každé ze svých tří dětí s jiným tatínkem, tak je na to nejspíš zvyklá.

Soukup si ale není ani pořádně jistý, proč jejich vztah skončil. „Každý rozchod je o tom, že se číše plní a rozchod zapříčiní nějaká poslední kapka. Je brzo na to o tom hovořit. Každý máme nějakou představu o partnerovi a ty představy se někdy míjejí,“ řekl upřímně.

„Obecně můžu říct, že pokud bylo na škodu, že příliš pracuji, mám starosti a ne každý den se směji, to je zlé, protože to je asi pravda. A jestli to byla moje chyba, nevím, ale já holt takový jsem. K tomu jsem jen za poslední dva měsíce měl těžké zdravotní problémy, což mi taky nepřidalo, tudíž jsem nebyl nejzábavnější společník,“ přiznal Soukup, se kterým nejspíš Hanychová neměla příliš slitování. Ta si teď bude muset najít jiné místo na odpočinek než ve španělské Marbelle, kde se Soukupem s oblibou trávila léto v jeho luxusní vile.

Zdroj: Redakce, autorský text; Sedmička, Expres, iDnes; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!