Jaromír Soukup i exmanželka Dopity se vyjádřili k novému vztahu Hanychové

jaromír soukup, agáta hanychová

Influencerka Agáta Hanychová už se vesele chlubí svým staronovým vztahem s Mirkem Dopitou, její expartner Jaromír Soukup to až tak pozitivně nebere. On i Dopitova exmanželka se podělili o své názory.

Jelikož se Jaromír Soukup velmi dobře orientuje v médiích, tak se o finálním potvrzení vztahu Hanychové a Mirka Dopity nejspíš dozvěděl mezi prvními. Je pochopitelné, že z toho nadšený rozhodně nebyl, protože sám dlouho doufal v to, že s Agátou zažívají jen krizi a nakonec se k sobě vrátí. Hanychová mu ale ukázala, že ona to má úplně jinak. „S Jaromírem jsem nebyla šťastná. Jestli někoho má, tak mu to hrozně přeju,“ prozradila Expresu.

Jaromír Soukup, který stále čekal v zázrak, definitivně pochopil, že má smůlu. „Je to celé zklamání,“ popsal své pocity. Zároveň dodal, že žádný vztah nemá a ani jej aktuálně nechce.

Ke vztahu Dopity a Hanychové se vyjádřila také Tereza, Dopitova brzy bývalá manželka. „Jsem ráda, že to potvrdili. Hlavně kvůli Kryšpínovi. A osobně mě těší, že je o Mirka postaráno,“ překvapila svými slovy pro Expres.

Tereza se s Dopitou nejspíš narozdíl od Agáty a Soukupa skutečně rozešla v dobrém a vzájemně si přejí to nejlepší. Snad se něco podobného podaří i Soukupovi, který se aktuálně zajímá pouze o svou dceru Rozárku.

Je dost možné, že Soukup Rozárku do péče nedostane, píše deník Aha. V takovém případě by musel platit alimenty, které by ale vzhledem k Soukupovým dluhům nebyly příliš vysoké. Spekuluje se, že by se částka pohybovala jen v řádu několika málo tisíc korun, takže Agáta na případných alimentech pravděpodobně příliš nezbohatne.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Aha; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!