Zklamaný Jaromír Soukup: Moderátor měl doufat v návrat k Hanychové

jaromír soukup, agáta hanychová

Nedávná svatba Agáty Hanychové (38) a Miroslava Dopity (39) šokovala spoustu lidí. Ovšem proslýchá se, že nejvíce byl překvapený modelčin bývalý partner Jaromír Soukup (54). Ten totiž prý do poslední chvíle doufal, že se s brunetkou usmíří a měl věřit tomu, že se k sobě nakonec vrátí.

Není žádným tajemstvím, že se Agáta Hanychová a Jaromír Soukup nerozešli zrovna v dobrém. Ačkoli se zpočátku zdálo, že se jedná o poklidný rozchod, bývalí partneři spolu poté začali válčit skrze média a dohadovat se měli i kvůli malé dceři Rozárce. Nicméně podle našich informací byl moderátor z rozchodu opravdu zdrcený a stále doufal, že se k sobě s Hanychovou vrátí.

Modelka si však před časem vzala svého současného partnera Miroslava Dopitu, s nímž má syna Kryšpína. A právě svatba modelky s Dopitou měla být pro Soukupa obrovskou ránou. „Nebudu to komentovat a vyjadřovat se k tomu,“ řekl Blesku Soukup, který byl podle zmíněného webu v tu chvíli opravdu rozzuřený. A nejspíš není divu.

Podle Expresu totiž Soukup do poslední chvíle doufal, že si brunetka nakonec vybere jeho a byl otevřený případnému návratu. Nicméně to vypadá, že Hanychová už za vztahem s ním udělala definitivní tečku. Avšak je zřejmé, že spolu budou muset i nadále komunikovat kvůli dceři Rozárce, která je pro oba na prvním místě. Před časem také modelka potěšila své fanoušky, když na svém Instagramu sdílela video, v němž rekapitulovala uplynulý rok a zveřejnila zde i záběry Soukupa s dcerkou.

Zdroj: Redakce, autorský text, Expres, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!