Jaromír Soukup (54) vyhrál zápas v Clash of the Stars: Jeho protivník byl diskvalifikovaný

Jaromír Soukup

Mediální magnát Jaromír Soukup (54) se v sobotu konečně utkal v zápase s Alešem Bejrem v turnaji Clash of the Stars. Ačkoliv mu nikdo moc šancí nedával, nakonec zvítězil, avšak fanoušci byli velmi zklamaní.

Jaromír Soukup dorazil na zápas, který se konal ve Sportovní hale Fortuna, v poněkud zvláštním rozpoložení. Vypadá totiž poslední dobou poněkud unaveně. Ať už má ale jakékoliv osobní potíže, nebránilo mu to v maximálním soustředění. On sám si dost možná příliš nevěřil. „Proboha, do čeho to lezu“ řekl Blesku chvíli před zápasem.

O zápase a svém soupeři se ale rozmluvil už několik dní před zápasem. „Určitě bude lítat dopředu, určitě mě bude chtít knokautovat. Snad se mu to nepovede a pak trochu převezmu otěže já. Ze začátku asi bude dominovat on, já si ho potřebuju osahat, taky jsem v ringu dlouho nebyl a bude to před hodně lidmi. Myslím, že to bude chtít ukončit na začátku, myslím, že se mu to nepovede,“ předpovídal mediální magnát.

Ke svému štěstí nakonec zápas vyhrál, a to hned na začátku. Mohla za to diskvalifikace Aleše Bejra, který rozhodně nehrál podle pravidel. Bejr do Soukupa totiž narážel hlavou a s boxem to nemělo nic společného. Těžko říct, jestli by Jaromír vyhrál, kdyby Bejr zápasil férově, protože ve finále vůbec nic nepředvedl.

Soukup se hned po zápase doslova vypařil. Nedorazil na afterparty a ani se k zápasu nevyjádřil na svých sociálních sítích. Nikdo tedy zcela jistě neví, co se mu honí hlavou.

Organizace Clash of the Stars byla založena v roce 2021. Zaměřuje se zejména na české celebrity. Jedná se o poněkud bizarní událost, kterou s oblibou sledují desetitisíce fanoušků.

Zdroj: Autorský text, redakce; Blesk, iDnes, Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!