Jaromír Nosek slavil narozeniny s Ivetou, expartnerka Zuzana mezitím sama slavila první měsíc jejich syna

Jaromír Nosek

Herec Jaromír Nosek (46) se vydal na večeři se svou novou známostí Ivetou B., se kterou strávil své narozeniny. V tu dobu slavil jeho syn první měsíc, takže Jaromírova expartnerka Zuzana musela trávit čas se synem Dominikem sama.

Jaromír Nosek oslavil 1. února 46. narozeniny, které nestrávil sám, ale s ženou jménem Iveta. Sám sice tvrdí, že Iveta jeho partnerkou není, ve skutečnosti s ní však oslavil své narozeniny formou romantické večeře. Sama Iveta se tím pochlubila na sociálních sítích a nezapomněla připojit emotikon srdíčka, uvádí Expres.

Ačkoliv Nosek tvrdí, že s Ivetou pouze pracuje, přesněji točí nový film, nejspíš už mu to nikdo neuvěří. Spousta fanoušků se k němu otočila záhy už v době, kdy opustil svou těhotnou partnerku. Zůstanou mu vůbec nějací příznivci?

Mezitím Noskova expřítelkyně Zuzana tráví čas se synem Dominikem sama doma. Ten oslavil svůj první měsíc života, jeho tatínek ale údajně nedorazil. Zuzana se tak synkem alespoň pochlubila na sociálních sítích.

Rodiče se dlouhou dobu nemohli shodnout na jméně syna, který nakonec neměl jméno ani v době, kdy se narodil. Nosek nakonec prozradil, že partnerka chtěla, aby se jmenoval Dominik, on si zase přál, aby se jmenoval Nick. Nakonec udělali kompromis a syn se jmenuje Dominik Nick Nosek.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Blesk, Aha!; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!