Jaromír Nosek se rozešel se svou těhotnou partnerkou, která má rodit už o Vánocích

Jaromír Nosek

Herec Jaromír Nosek (45) překvapil fanoušky nepříliš milým gestem. Měl se totiž rozejít se svou těhotnou partnerkou, která má podle informací Blesku rodit už o Vánocích.

Jaromír Nosek aktuálně nevypadá v očích svých fanoušků zrovna jako svatoušek. Letos v létě měl totiž opustit svou partnerku Zuzanu Hasalíkovou (32), která už tehdy byla pochopitelně těhotná. Nikdo netuší, co se stalo, jedno je však jisté: Zuzana nejspíš přivítá na svět své dítě o Vánocích sama.

„Asi vím, na co se mě chcete zeptat, ale nechci se k tomu vyjadřovat, je mi to nepříjemné. Prosím, nezlobte se,“ řekl Expresu herec, kterému byla pravděpodobně velmi nepříjemná představa toho, že o jeho činu bude vědět celé Česko.

To, že se Nosek se svou partnerkou rozešel, potvrdily zdroje deníku Blesk i Expres. Hasalíková se k tomu zatím nevyjádřila, jeden z jejích instagramových příspěvků však působí zvláštně: „Neříct nic, občas znamená říct všechno. Než-li lhát, je mnohdy lepší opravdu mlčet,“ stálo v popisku fotografie, kde si užívá dovolenou v Egyptě. Nezapomněla ani na hashtag 2v1, který napovídá, že už tehdy byla těhotná.

Zdroj: Redakce, autorský text, Expres, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!