Z Jaromíra Noska (45) je otec: S expřítelkyní byl u porodu, na jméně se však neshodli

Jaromír Nosek

Herec, kterého proslavila role ve Vejdělkově komedii, Účastníci zájezdu, přivítal na světě se svou dnes již expartnerkou, Zuzanou Hasalíkovou (32), chlapečka. I přesto, že matce svého dítěte byl Nosek při porodu oporou, hned jak jejich syn spatřil světlo světa, odjel herec domů za novou přítelkyní.

Bývalý pár, který po celou dobu působil na okolí harmonickým dojmem, se rozešel loni v létě. Již v té době byla Zuzana pochopitelně v očekávání a i přes onu skutečnost, se musela ze společného bytu odstěhovat do stísněné garsonky, kterou obývá doteď. Důvodem mělo být Noskovo nařčení ze Zuzaniny nevěry i dlouhodobé neshody.

Ty ostatně pokračují dodnes, neboť rodiče novorozeného chlapečka se prozatím neshodli ani na jeho jméně. I přesto, že ze zákona mají na pojmenování svého dítěte stanovenou lhůtu třiceti dní, jedná se o lehce kuriózní záležitost. Jak redakci internetového magazínu Expres prozradil nejmenovaný zdroj, Nosek byl porodu přítomen a dokonce matku svého prvního potomka do porodnice sám odvezl.

Po narození synka se však dlouho nezdržel a spěchal do svého bytu, kde už na něj čekala jeho nová partnerka Iveta. Smutné je, že stejný domov s ním sdílela i Hasalíková, která je v katastru nemovitostí uvedena jako spolumajitelka nemovitosti, a tudíž by mezi bývalými partnery mělo dojít k vypořádání.

Důležitější než finanční vyrovnání je však péče o novorozeného syna, na kterou Zuzana zůstane s největší pravděpodobností sama, neboť rozchod mezi ní a Noskem se již pár měsíců zdá být definitivní. A vzhledem ke skutečnosti, že herec si do společné nemovitosti stihl již nastěhovat novou přítelkyni, návrat se nejspíše ani konat nebude.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!