Jana Adamcová prozradila, co stálo za jejím rozchodem s režisérem Jiřím Adamcem: Byl veliký pedant, ona dlouhé roky mlčela

Jiří Adamec, Jana Adamcová

Jana a Jiří Adamcovi si k sobě našli cestu už v roce 1995. Jenže Jiří byl v té době ještě ženatý a měl tři děti, psal v roce 2016 časopis Blesk u příležitosti 10. výročí jejich svatby. K té došlo za 11 let po tom, co jejich láska započala. Tak dlouho vydržela zamilovaná Jana čekat.

Jenže zhruba před dvěma lety se objevily první zprávy o tom, že by se manželé měli rozvádět. Dodnes ale není celá věc vyřešena a zřejmě ani nebude. Jana v rozhovoru pro web Extra řekla, proč manželství s Jiřím nedopadlo úplně dobře a také jak to s nimi bude dál. Zdůraznila však, že její práce pro Andreje Babiše s krizí mezi nimi neměla nic společného. Spíš to zavinil velký věkový rozdíl, který se postupem času projevil.

Jiří prý byl velký pedant, a to nejen v práci. „Byl takový i doma. Dneska už to tak není, už je to takový poměrně hodně odevzdaný člověk, myslím, že věk a dva covidy se na něm podepsaly, ale byl. Bylo to často dost náročné a ne úplně příjemné a já jsem to prostě dlouho držela a neřekla jsem, jak bych to chtěla,“ svěřila se Jana. Možná, že kdyby problémy v soužití řešila dřív, k rozchodu by vůbec nedošlo.

Jana prý asi 10 let věděla, že vztah s Jiřím nefunguje tak, jak by si přála. Nicméně si života s ním velmi vážila, i Jiřího jako člověka, měla s ním děti, a proto chtěla vztah udržet mlčením a snášením věcí, které se jí nelíbily. Když si uvědomila, že na ní také záleží, byla to pro ni velká psychická zátěž a Jana upadla do depresí. Toto období je naštěstí už za ní.

Žádost o rozvod byla tedy podána. Jenže Jana rozvod pozastavila a dnes si už myslí, že dotáhnout ho do konce, není důležité. Ani jeden z nich nového partnera nemá, asi ani nehledá, takže to zatím může zůstat tak, jak to je.

S blížícími se Vánocemi se nabízí otázka, jak je budou Adamcovi trávit letos. Na otázku redaktorky webu Prima Ženy, jestli bude u vánoční tabule místo i pro Jiřího, odpověděla jednoznačně: „Samozřejmě. To, že spolu nežijeme, neznamená, že ho o Vánocích nechám samotného. Jako každý rok budou u nás i moji rodiče a kamarádka.“ Kromě nich se k nim ještě přidá dceřina kamarádka Giselle z Floridy. Jana v době rozhovoru doufala, že v Praze vydrží sníh, což se bohužel nestalo. Američanka by si ho totiž náramně užila.

Zdroje: Autorský text, Extra, Blesk, Prima Ženy; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!