Jan Kraus (70) bude tajně dohlížet na tančící Ivanu Chýlkovou (60)

Ivana Chýlková je jednou ze soutěžících v pořadu StarDance …když hvězdy tančí. Ten začal v České televizi běžet před týdnem, první soutěžní večer ale proběhl až 18. září, jak uvádí web ČT1. V něm si Ivana Chýlková se svým partnerem Janem Tománkem střihla waltz na skladbu Let´s Get Loud od Jennifer Lopez.

Aby si Ivana byla ještě víc jistá v podpatcích, měla podle zdroje z televize požádat svého manžela Jana Krause, aby ji během podzimu přišel podpořit, píše deník Aha. „A on řekl, že ano. Ale že prý jí to předem říkat nebude,“ prozradil nejmenovaný zdroj. Na svou ženu tedy bude dohlížet poněkud tajně. Jan v minulosti v České televizi působil jako moderátor v talkshow Uvolněte se, prosím, takže toto prostředí mu cizí nebude.

Zdroj ještě uvedl, že televize s účastí bývalého zaměstnance žádný problém nemá, že je to tam teď hodně na pohodu. Jan k tomu víc neřekl. Nicméně svou manželku skutečně podpořit přišel, píše web Extra. Na premiérový večer dorazil i se svým synem Jáchymem (25), který podobu se svým otcem rozhodně nezapře.

I když je Jáchym ještě dost mladý, získal už dost zkušeností ze zahraničí. Po nějaké době se mu ale zase zachtělo vrátit se domů. Za hranicemi tedy tráví jen půl roku, jak Ivana prozradila v rozhovoru. Je ráda, že se ji rozhodl podpořit při jejím snažení, prý ale neměl on ani jeho otec moc na vybranou. „Navezli mě do toho, tak teď musí podporovat,“ smála se Ivana.

Zdroje: Autorský text, redakce, Česká televize, Aha!, Extra; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!