Jakub Vágner po letech přiznal zranění, po kterém mohl ochrnout

Jakub Vágner

Rybář Jakub Vágner se rozpovídal o svém zranění, ke kterému přišel v roce 2019. V té době byl jedním z účastníků taneční soutěže StarDance. Jakub tehdy tančil s Michaelou Novákovou a společně pak obsadili třetí místo.

Jakub měl v té době velmi dobrou fyzičku, takže mu účinkování v soutěži nepůsobilo příliš velké potíže. Některým účastníkům se ani nevyhnula zranění. Výjimkou nebyl ani Jakub, jenže jeho zranění nepostihlo kvůli špatnému vybočení nohy nebo přílišnému švihnutí ruky. Jak ke zranění přišel se svěřil v pořadu BleskDance.

„Paradoxně jsem se nezranil při tanci, ale v přenosové hale, když jsem si to šel ráno vyzkoušet. Byla ještě zhasnutá světla, nešlo rozsvítit a někdo do té uličky naskládal lahve pitných vod. Já o ně zakopnul, letěl jsem ‚x‘ metrů vzduchem, narazil do hranatého sloupu a trefil jsem se přímo na páteř,“ cituje jeho slova časopis Blesk.

Na rady lékařů, aby ze soutěže odstoupil ale nedal a v trénincích pokračoval. Byly pro něj však bolestivé, protože při nich měl nasazený krční límec. Nenechal si to rozmluvit ani přesto, že mu podle slov jeho lékařů hrozilo ochrnutí. Na parketu se nakonec blýskl, stejně jako jeho krásná taneční partnerka. I tu ale po druhém přímém přenosu skolila viróza a jejich další vystoupení bylo ohroženo, psal tehdy portál Super.

Všechno ale nakonec dobře dopadlo a oba to nakonec v soutěži dotáhli až do finále. Jakub Míše dokonce slíbil, že ji za odměnu vezme na ryby do Konga, když spolu překonají pro Jakuba dramatický waltz, informoval Expres. O pár dní později se začalo spekulovat, že mezi Jakubem a Míšou je něco víc, než jen taneční partnerství. Nebylo by to totiž poprvé, co se mezi tanečníky zrodila láska.

Zdroje: Autorský text, redakce, Blesk, Expres, Super; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!