Jakub Prachař se soudí s Hanychovou kvůli veřejným fotografiím dcery, jeho otec mezitím sdílel fotku s vnučkou

david prachař

Jakub Prachař (40) se jen chvíli po Jaromíru Soukupovi (55) začal soudit s Agátou Hanychovou (38) kvůli dceři. Influencerka tak v jednu dobu řeší dva soudní spory, nedávno se však musela pořádně naštvat.

Jakub Prachař si údajně nepřeje, aby Hanychová na sociálních sítích ukazovala jejich společnou dceru Miu, jeho otec David Prachař (65) však udělal přesně to, kvůli čemu se jeho syn s exmanželkou soudí. To Agátě nejde do hlavy, což ostatně dala vědět i svým fanouškům na Instagramu.

David Prachař na sociální sítě sdílel fotografii, na které je s vnučkou Miou. Jednalo se o fotografii, kterou si se svým dědečkem vyfotila právě Mia. Toho si samozřejmě hned všimla i Agáta. „Tak já si Miu na instagram dát nemůžu… Ať žijou český soudy!“ zněl její názor. Jakmile Agáta fotografii přesdílela na svůj Instagram, David Prachař příspěvek během chvilky smazal. Nejspíš tušil, že by z toho mohl být malér.

To nejspíš ke zlepšení společných vztahů vůbec nepomohlo a je dost možné, že Agáta teď bude na Jakuba Prachaře ještě víc naštvaná. Uvidíme, jestli se na influencerku u soudu nakonec usměje štěstí.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!