Jakub Prachař překvapil Saru Sandevu v Chorvatsku, nakonec musel dělat kuchaře

Jakub Prachař

Herec Jakub Prachař si mohl užívat zaslouženého volna, ale místo toho se rozhodl překvapit svou partnerku Saru Sandevu. Potají si koupil letenky a přiletěl za ní do Chorvatska i přesto, že lítání nemá rád.

Herečka Sara Sandeva aktuálně pobývá v Chorvatsku, kde je pracovně. Jakub Prachař ji ve svém volnu překvapil a přiletěl za ní. Sara byla skutečně překvapená, a to natolik, že se o to podělila na sociálních sítích.

„Udělalo se mu volno. Mohl zůstat na Slapech, na rybách. To miluje. Místo toho zabalil kufr, koupil letenku a přiletěl, i když tak moc nemá rád lítání. Za mnou. Je to láska. A já jsem do tebe čím dál větší blázen,“ napsala na svůj Instagram. Jeho volno se však tak trochu zvrtlo, protože měl v Chorvatsku docela napilno.

Jakub Prachař se totiž ujal práce kuchaře, která na něj zbyla. Nakonec tedy musel všem připravovat jídlo. O to se na svém Instagramu podělila zase herečka Sandra Nováková. „Najali jsme si kuchaře. Prej býval herec nebo co,“ napsala s humorem k videu.

Prachařovi humor není cizí, a tak se své nové role okamžitě ujal. „Jsem byl tady zaplacený, protože od té doby, co nedělám v televizi, to není ono, takže jsem byl zaplacený tady, abych tu vařil, takže to dělám,“ říkal se smutným výrazem, který si na obličej nasadil schválně. „Ale já si nestěžuju. Mně práce nesmrdí,“ dodal, a dovařil jídlo. Nezapomněl ani zamést a uklidit po sobě.

Herci se v Chorvatsku evidentně vůbec nenudí, a díky Prachařovi si užijí spoustu legrace.

Zdroj: Redakce; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!