Jak Kolečko balí ženy? Píše jim milostné básně: Prozradil, jak Nesvačilová reagovala na tu svou

petr kolečko

Scenárista Petr Kolečko má nepochybně několik svých praktik, díky kterým zaručeně působí na ženy. Údajně jeden z jeho triků jsou milostné básně. Jednu z nich napsal také Denise Nesvačilové.

„Jo dřív jsem jim psal, tedy dělám to občas dodnes, ale šetřím s tím,“ přiznal Kolečko v podcastu Easycast s tím, že i herečka Denisa Nesvačilová jednu báseň dostala. Těžko říct, jestli Kolečko s psaním skutečně šetří, když ženy ještě nedávno střídal jako ponožky.

Už před nějakou dobou, když spolu ještě tvořili pár, Kolečko poměrně podrobně popsal její reakci. „Já má teď jednu takovou holku a ona má starý psací stroj. No a šla dělat něco do kuchyně, myslím vařit, a já jsem zůstal sám s tím strojem, tak jsem se pokusil něco vytvořit,“ vysvětlil v podcastu Kolečko. „Denisa se pak vrátila, tak jsem to vyroloval ven a dal jsem jí ten list přečíst. Říkala, že je to dobrý. Četla to dost dlouho, protože to bylo šest veršů,“ popsal se smíchem.

Právě Nesvačilová byla ta, kterou si měl Kolečko vzít. Denisa dokonce plánovala svatbu a už i rozeslala pozvánky. Pak už si šťastně balila kufry na plánovanou společnou dovolenou do Athén, její milý si však mezitím vzal jinou ženu, píše Blesk.

Zdroj: Easycast, Šíp, Blesk; Náhledový obrázek: Maximilian Bühn/Wikimedia commons CC-BY-SA 4.0

error: Content is protected !!