Ivo Rittig prozradil, jaký vztah má s Lelou Vémolou: „Doma kraluje ona,“ má jasno podnikatel o rodině Vémolových

Ivo Rittig

Není jen pouhým fanouškem bojových sportů, ale také dobrým přítelem jednoho z nejlepších českých MMA zápasníků, Karlose Vémoly (38), který minulou sobotu obhájil pás polotěžké váhy v rámci organizace Oktagon, když ve druhém kole porazil obávaného slovenského bijce, Attilu Végha. I proto se nelze divit, že se byznysmen Ivo Rittig (61) pár dní předtím zúčastnil narozeninové párty Lely Vémoly (dříve Ceterové), která slavila své 35. narozeniny. Jak si ale s bývalou slovenskou playmate rozumí?

Nejen, že se spolu Vémola a Rittig přátelí, ale vlivný podnikatel mu rovněž pomáhá s kariérou, a téměř vždy byl tak k vidění na galavečerech Oktagonu, během kterých se bývalý šampion střední váhy objevil v kleci. Oba přátelé navzájem znají i své rodiny, a tak není divu, že byznysmen dorazil i na narozeninovou oslavu bijcovy ženy Lely, pro kterou Rittig má, jak svěřil redakci Expres, připravený i jeden speciální dárek: „Samozřejmě si přijde vybrat k nám do obchodu do Pařížské něco, co se jí bude líbit, bude to nějaké oblečení,“ nastínil kontroverzní lobbista.

Během slavnostního večera se dobře bavil, především si pak měl co říct s jedním z nejvlivnějších českých podnikatelů, Leo Beránkem starším, který na párty dorazil se svou o 37 let mladší novomanželkou, Kateřinou. Pár slov prohodil i s miliardářem Zdeňkem Chytilem, partnerem Dominiky Myslivcové.

V rámci rozhovoru zavzpomínal i na dobu, kdy se s manželkou Vémoly poprvé setkal a prozradil, jak na něj Lela na první pohled působila: „Na první pohled byla taková přísná relativně, což Slovenky jsou přísné, umí to dát najevo. Našli jsme k sobě cestu, dá se říct, že to chvilku trvalo, když to tak řeknu,“ vyprávěl Rittig, který ale vzápětí dodal, že dnes si spolu už rozumí.

Ačkoli Vémola působí jako tvrďák, který si dokáže zjednat pořádek v každé situaci, doma je prý jako vyměněný, a domácnost tak vede pevnou rukou jeho žena, která je dle Rittiga tou, která rodinný život řídí: „Karlos má výjimečný dar. Musíme to ale rozdělit na rodinný život, tam kraluje Lela, do toho jim nekecám. Karel ale umí jako správný profík vycítit, kdy o něco jde a musí být přísný a kdy je to sranda,“ dodal podnikatel závěrem.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Expres, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!