Ivana Gottová pod palbou kritiky: Drsné hádky kvůli Gottově vile

Ivana Gottová (47) si nejspíš myslela, že fanoušky Karla Gotta (†80) potěší, když oznámí, že se chystá zpřístupnit zpěvákovu vilu na Bertramce. Avšak její rozhodnutí rozdělilo fanoušky na dva tábory. Někteří lidé se pak do vdovy nepěkným způsobem navážejí.

Od smrti Karla Gotta se jeho žena Ivana Gottová s láskou stará o zpěvákův odkaz. Každou chvíli tak fanoušky překvapí nějakou novinkou a doufá, že jim tím udělá radost. Před časem vdova oznámila, že se chystá zpřístupnit legendární vilu na Bertramce, kde Karel Gott bydlel od 70. let a udělat z ní muzeum. Na jednu stranu se sice její nápad setkal s nadšením, na stranu druhou se našli i tací, kteří se do Gottové pořádně pustili.

K poměrně drsným hádkám pak dochází především na internetu. „No… Nevím, zda by byl Karel nadšený, když jeho přáním bylo, aby zde dcerky vyrostly a proto byl pohřben na nedalekém hřbitově. Pokud dcerky nejsou plnoleté a neopouštějí rodinné hnízdo, nemělo by se s vilou dělat nic, což mně vychází nejdříve na 10. výročí úmrtí Karla, nebo na oslavu jeho nedožitých 90. narozenin,“ napsal rozhořčený pan Milan na Facebooku. „Přesně… Za mě vůbec… Byl to domov! Myslím, že by se mu to nelíbilo,“ přitakala panu Milanovi paní Martina, která dokonce tvrdí, že se se zpěvákem znala osobně. Jejich názor se však nelíbil zase panu Vítovi. „Myslet můžete, to je tak všechno. Karel věděl, co dělá a přemýšlel do posledního detailu. Škoda, že některé myslitele neznal osobně. Určitě by vás oslovil,“ oponoval ostatním. A obdobných dohadů můžeme na Facebooku najít hned několik.

Naštěstí se ale najde víc těch, kteří nápadu Ivany Gottové fandí a už se nemohou dočkat, až navštíví vilu, kde Karel Gott tak dlouho žil.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!