Ivana Gottová pod palbou drsné kritiky: Lidé se do ní naváží kvůli nové vile

Ivana Gottová

Není to tak dávno, co se ukázalo, že se Ivana Gottová (47) bude s dcerami stěhovat z proslulé vily na Bertramce, z níž bude muzeum. Vdova už má mít dokonce podepsanou smlouvu na novou třípodlažní luxusní vilu. Avšak je zřejmé, že ne každý Gottové štěstí přeje a někteří lidé se do ní dokonce nechutným způsobem navážejí.

Když Ivana Gottová během loňského roku oznámila, že plánuje z legendární vily na Bertramce udělat muzeum pro fanoušky Karla Gotta, lidé se okamžitě začali zajímat, kam se vdova se svými dcerami odstěhuje. Jednu chvíli se dokonce spekulovalo o tom, že se Ivana Gottová chystá přesídlit do zahraničí. Nicméně vdova už měla podepsat smlouvu na novou třípodlažní luxusní vilu za neuvěřitelných 68 milionů korun.

Ovšem zdá se, že Ivanino štěstí je mnohým lidem trnem v oku. Ačkoli jí hodně fanoušků nové bydlení přeje, najdou se i tací, kteří se na internetu do Gottové pořádně pustili. „Ta už neví, co by dělala, aby se peníze valily na její konto. Jestli je to psaný na agenturu, je to jedno. Ona je jediný vlastník agentury. Nechce platit soukromě, ale přes odečty na firmu,“ zaznělo například v jedné z diskuzí na Facebooku. „Vždy dělala to, co bylo pro ni výhodné a dobré hlavně pro ni,“ myslí si například paní Daniela.

Někteří jdou ale se svými soudy ještě dál… „To se vyplatilo starat se o starého pána až do skonání. Gratuluju.“ Napsal pan Bohumil na Facebooku. „Je to zlatokopka,“ přitakala mu jistá žena. Něco takového by se asi Gottové nečetlo hezky. Naštěstí se však našlo i dost fanoušků, kteří ji bránili do roztrhání těla.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!