Ivana Gottová nabízí fanouškům fotku s věnováním od Karla Gotta: Hledá fanynku specifického jména

Ivana Gottová, která spravuje sociální sítě zesnulého pěvce Karla Gotta, včera sdílela příspěvek, který může někoho velmi potěšit. Má totiž doma fotografii Karla Gotta, kterou vlastnoručně podepsal a věnoval jisté Dáši Havlíčkové.

Ivana na sociálních sítích vysvětlila, že žádná Dáša Havlíčková ve skutečnosti nebyla. Toto věnování vzniklo chybou Ivaniné maminky, která popletla jméno s adresou. Havlíčková ve skutečnosti nemělo být jméno, ale název ulice.

Fotografii věnovanou Dáši Havlíčkové našla Ivana při přebírání dokumentů a řekla si, že možná přece jen existuje Karlova fanynka s tímto jménem, které by fotka mohla udělat velkou radost, a tak se rozhodla tuto zprávu pustit do světa.

„Napadlo mě, že by třeba teď před Vánoci tato karta s osobním věnováním mohla potěšit nějakou ženu tohoto jména… Pokud nějakou Dášu Havlíčkovou znáte a byla alespoň trochu Karlovou příznivkyní, ráda ji foto věnuji,“ napsala Ivana na sociálních sítích.

Zájemců se skutečně několik našlo. Zatím však ještě není jisté, komu vdova fotografii daruje. Pokud tedy znáte někoho se jménem Dáša Havlíčková, ještě stále je šance fotografii s podpisem získat.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!