Ivana Gottová měsíčně přispívá Gottově dceři Lucii desítky tisíc: Dominika chystá pomstu

ivana gottová

Ivana Gottová má dohodu s Lucií, dcerou Karla Gotta. Měsíčně jí už několik let přispívá slušnou částku, aby se jí a její rodině žilo lépe. Mezitím Dominika Gottová se snaží získat peníze všude, kde se dá, ale sama nedělá téměř nic.

Dominika Gottová se ve svém životě příliš nesnaží, o čemž ví své i Ivana Gottová. Od tatínkovy smrti se na svou rodinu snaží hledat špínu, aby přišla k dalším penězům. 6 milionů, které Dominika i její sestra Lucie dostaly, už totiž dávno nemá.

Druhá dcera Karla Gotta, Lucie Kovaříková, žije úplně jinak než její sestra. Je vdaná, má tři děti a chodí do práce. To je přesný opak Dominiky. I proto se Lucii rozhodla Ivana už před několika lety začít podporovat a posílá jí každý měsíc apanáž. „Nabídla jí, že jí bude posílat 15 tisíc korun jako příspěvek pro ni a 7 tisíc korun na děti,“ řekl zdroj Blesku.

Pravděpodobně se vyplácí mít s Ivanou dobré vztahy. O tom by mohla vyprávět i Dominika Gottová, ve které to musí vřít, když ví, že její sestra dostává tučné kapesné, a ona nic. Pravděpodobně se i proto rozhodla pro pomstu. Chce zveřejnit pikantní informace ze života Ivany Gottové. Manžel Dominiky má o Ivaně dokonce napsat knihu, uvedl portál Naše Hvězdy.

Dominika Gottová nedávno spolu se svým manželem založila firmu za účelem získání státní podpory, které by se jim bez firmy nedostalo. Dominika má ve firmě působit jako asistentka, ale kdo ví, co to ve skutečnosti znamená.

Zdroj: Redakce, autorský text; Blesk, Naše Hvězdy, Prima Ženy; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!