Ivana Gottová a těhotenství: Šíří to hyeny a Ivana je z toho špatná, říká její kamarád

Ivana Gottová vyrazila na společenskou akci, kam si oblékla stylové černé šaty. Místo pochval se ale strhla lavina spekulací o jejím těhotenství. Dokonce se našli lidé, kteří měli vědět, kdo je údajným otcem.

Někteří lidé se snaží ublížit vdově Ivaně Gottové, a podle dostupných informací se jim to i podařilo. Začalo se totiž spekulovat o tom, že je Ivana těhotná a někteří jedinci byli schopni zajít tak daleko, že se snažili i psát novinářům informace o tom, kdo je otec.

Ve skutečnosti se samozřejmě jedná o lži, protože vdova po Karlu Gottovi veškerý svůj volný čas věnuje svým dcerám, a navíc její práce spočívá v tvorbě věcí na uctění manželovy památky.

„Šíří to hyeny a Ivana je z toho akorát špatná. Vzala si volné šaty, protože je to teď moderní, a lidé hned řeší, jestli nepřibrala a jestli není těhotná. Samozřejmě že není těhotná. Ona žije jen pro své dcery a Karla,“ potvrdil Expresu Ivanin dobrý kamarád.

„Šíří to hyeny a Ivana je z toho akorát špatná. Vzala si volné šaty, protože je to teď moderní, a lidé hned řeší, jestli nepřibrala a jestli není těhotná. Samozřejmě že není těhotná. Ona žije jen pro své dcery a Karla, dodal kamarád, který si nepřál uvést své jméno.

Podle tohoto zdroje Ivana nikoho nemá a tak ani není možné, aby byla těhotná. Pravdou však je to, že v dubnu se stala matkou dcera Karla Gotta, která porodila syna, píše portál TN. Slavík by byl na dceru Lucii určitě moc pyšný.

Zdroj: Expres, TN; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!