Ivana Chýlková vtipkuje o účasti ve StarDance: Připadá si stará a přirovnává se k Trávníčkovi

Ivana Chýlková

Letošní ročník taneční soutěže StarDance bude opět plný hvězdného obsazení. Mezi účinkujícími se objeví i oblíbená herečka Ivana Chýlková, která se na tuto výzvu těší, byť zpočátku o nabídku zájem neměla.

Ivana Chýlková si na účast připadala stará, proto nejprve odpověděla záporně. „Je to úplně poprvé, co jsem dostala nabídku zúčastnit se StarDance, a měla jsem na to zcela jasnou odpověď. Řekla jsem, že ne,“ prozradila portálu eXtra s tím, že by nabídku uvítala tak o patnáct let dříve. Nakonec se jí však nápad rozležel v hlavě a diváci tak budou svědky jejího tanečního umu.

Upsala se k závazku, ke kterému však přistupuje s humorem a neočekává, že by předvedla světoborné výsledky. „Pochopila jsem, že jdu do StarDance za kategorii Trávníček, takže doufám, že vydržím víc než jedno kolo,“ vtipkovala dále.

Pokud neoslní tancem, tak rozhodně svou výškou. Měří totiž úctyhodných 182 centimetrů. Nastává tak otázka, jaký tanečník jí bude přidělen. „Tady jsou dva kusy, dva tanečníci, kteří jsou vysocí. Tak myslím, že mezi ně budeme rozdělené s Ivou Kubelkovou. Náš výběr je limitovaný naší výškou,“ prozradila webu Žena-in.

Nakonec obsazení letošního ročníku bude opravdu různorodé. Na parketu se rovněž rozvlní David Prachař, Richard Krajčo nebo Tereza Mašková, jak podotýká Expres. Stardance se na obrazovky s 12. ročníkem vrátí 14. října.

Zdroje: eXtra.cz, Žena-in, Expres; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!