Ivana Chýlková tráví s tanečním partnerem spoustu času: Jan Kraus má strach, zdali se k němu žena vrátí

Je zřejmé, že si Ivana Chýlková (60) svou účast ve StarDance velmi užívá. A podle všeho si opravdu dobře rozumí i se svým tanečním partnerem Janem Tománkem (52). S tím má dokonce herečka trávit čas i mimo taneční parket. To se ale nejspíš nepozdává Janu Krausovi (70), který se dle svých slov zdráhá nyní Chýlkovou i políbit.

Máme za sebou první přímý přenos StarDance, kde bezpochyby zazářila i Ivana Chýlková se svým tanečním partnerem Janem Tománkem. Už od dob tréninků se herečka netajila tím, že ji taneční soutěž naprosto pohltila a že si StarDance velmi užívá. Kromě toho je vidět, že si skvěle rozumí i s Tománkem.

Podle Blesku spolu navíc tito dva netráví čas jen na tanečním parketu. Podle zmíněného deníku spolu dokonce Chýlková a Tománek vyrazili do divadla. Tam si pak měli neustále rozpustile šuškat a smát se. Otázkou však zůstává, co na jejich vztah říká hereččin manžel Jan Kraus.

Moderátor se totiž podle Sedmičky nechal slyšet, že má v tomto směru jisté obavy. „Ivanka teď furt tančí, to je katastrofa. Budu rád, když se vrátí. Znáte to, tam ty vztahy, to je nahnutý. Je to tělo na tělo, já jsem si vždycky ze všech dělal srandu, že to je příroda, a teď to mám doma. Teda nemám, ona doma není a já dostávám fotky, jak tančí. A když jí něco napíšu, přijde mi odpověď: ‚Moment, tančím.'“ Nechal se slyšet podle zmiňovaného magazínu. „Já to v podstatě beru jako takovou smutnou sonátu. To není ani žárlení, to je takovej odevzdanej přístup. Co má být, bude. Ten tanec, to je nekonečné objetí, pořád v sobě. A pak, když přijede, se trošku i ostýchám, jestli jí nebude vadit, když ji políbím. Jestli to nebude moc, protože si odvykla. Je to delikátní… Uvidíme. V půlce října to začne – a to ještě budou nervy,“ řekl ještě před začátkem taneční soutěže moderátor, který se nejspíš opravdu obává, zdali se k němu žena vrátí.

Tak uvidíme, jak tohle celé dopadne. Nicméně Chýlková by nebyla první, kdo by případně ve StarDance lásku našel. Zamilovaly se zde například herečky Jitka Čadek Čvančarová (45), Marie Doležalová (36) či Anna Polívková (44).

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Sedmička; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!