Ivan Trojan vypadá po rozvodu konečně šťastně: Při představení nového dokumentu rozdával úsměvy

ivan trojan

Ivan Trojan (59) a Klára Pollertová Trojanová (51) byli manželé dlouhých 30 let, v loňském roce však oznámili rozchod. Pro oba to muselo být velmi těžké rozhodnutí, nyní už se ale cítí oba lépe.

Klára Pollertová Trojanová se už na začátku letošního roku cítila po rozchodu dobře a přiznala, že konečně naplno žije. Ivanovi to trvalo o něco déle, ve společnosti většinou nevypadal příliš dobře. To se ale konečně změnilo.

Herec totiž vyrazil na tiskovou konferenci ČT Art, kde rozdával úsměvy na všechny strany a vypadal skutečně šťastně. V loňském roce se musel kromě rozchodu vyrovnávat také se smrtí tatínka, který ze světa odešel na Vánoce. Našel si Ivan Trojan někoho nového? Těžko říct. Rozhodně se však dostal z nejhoršího.

Trojan se podílel na představení dokumentární série Dejvické divadlo. „Míra otevřenosti byla velká a myslím si, že patří k našemu divadlu. Tak to bereme, a tak se k sobě i chováme,“ řekl na konferenci.

Mezitím Klára Pollertová Trojanová se začala více věnovat svým koníčkům, mezi které patří například zpěv. Dříve dávala přednost svým dětem, kterým věnovala většinu času.

Zdroj: Redakce, autorský text; ČT24, Expres, Aha; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!