Ivan Trojan o tom, jak slavil Vánoce: Překvapil tím, že Anděla Páně si doma rozhodně nepouští

ivan trojan

Herec Ivan Trojan se během Vánoc velmi často objevuje na televizních obrazovkách, a to zejména v oblíbené pohádce Anděl Páně. On sám si ji doma s rodinou ale rozhodně nepouští.

Mnoho fanoušků zajímalo, jak asi Ivan Trojan tráví Vánoce. Po mnoha letech se totiž rozvedl a bylo docela dost možné, že je stráví sám. Nakonec je ale pravděpodobně strávil se svými syny.

„Žádná exotická dovolená nebude. Asi chalupa s rodinou,“ prozradil pro Expres ještě před Vánoci, když vyrazil na křest audioknihy Gump: Jsme dva, kterou namluvil právě Trojan. Zároveň překvapil tím, že si pohádku Anděl Páně doma nepouští. „Ne, ne, ne, ne, to opravdu ne. Myslím, že to dělá Česká televize za nás a není to tak, že bych si Anděla Páně pouštěl, to zas ne,“ vysvětlil. Je to ale možná škoda, protože Anděl Páně je skutečně jedna z nejkrásnějších českých pohádek.

Těžko říct, jestli herec Vánoce trávil i se svou exmanželkou, která o něm a jejich rozvodu zrovna nedávno promluvila v rozhovoru pro Face To Face.

„Někdy mě samozřejmě mrzelo, že jsem byla vnímaná jako ta manželka pana Trojana. I někteří blízcí kamarádi a známí říkali, že on má hodně práce. Byla jsem upozaďovaná, že já jsem ta žena, která se stará o ty děti a dělá servis té rodině, protože Ivan pracuje a dělá tu kariéru a má toho moc. Když lidé tímhle způsobem smýšleli, tak jsem si někdy říkala, že to není fér,“ rozpovídala se Klára Pollertová Trojanová, pro kterou byl rozvod nakonec spíše vysvobozením.

Zdroj: Autorský text, Expres, Face To Face; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!