Iva Pazderková předvedla svou postavu v plavkách: Vypadá lépe, než když soutěžila v Bikini fitness!

Iva Pazderková

Herečka a zpěvačka Iva Pazderková (43) se na svých sociálních sítích předvedla v plavkách, čímž vzbudila velký rozruch. Vypadá totiž naprosto úžasně a její věk by jí hádal málokdo.

Iva Pazderková v minulosti soutěžila v Bikini fitness a tehdy měla tělo namakané více než kdejaký muž. Teď už ale nesoutěží a přesto vypadá naprosto skvěle, možná dokonce i lépe. Pravděpodobně tím vděčí svalové hmotě, které má na těle ještě stále dost.

Pazderková je velmi aktivní žena. V loňském roce dokonce účinkovala v soutěži Survivor, kde se zuby nehty snažila udržet co nejdéle. Nakonec jí výhra nevyšla, přesto ale byla velmi odvážná, že se do soutěže vůbec přihlásila.

„Já se léta nevzdám! Zima, déšť, zamračeno? Ideální na koupání. A v životě taky tak. Občas si ty hřejivé sluneční paprsky musí člověk prostě představit, a užívat si i pod mrakem,“ napsala k fotografii, na které pózuje v plavkách u bazénu.

Iva si svou postavu nemusí udržovat jen chozením do fitka. Moc dobře totiž ví, že nejlépe se kalorie pálí třeba i prací na zahradě. „A nejlepší wellness pobyt je stejně vždycky u rodičů. S fitkem zadarmo, a překrásným překvapením na konec!“ napsala k jednomu ze svých příspěvků na Instagramu.

Iva se od svých fanoušků brzy dočkala pozitivních reakcí, pochválila ji ale třeba i herečka Dagmar Havlová, která je na sociálních sítích velmi aktivní.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!