Iva Kubelková opět provokuje svým tělem: Zahradu posekala v plavkách

Iva Kubelková

Moderátorka Iva Kubelková (46) umí potěšit své příznivce. Když totiž nedávno plnila povinnosti na zahradě svého domu, rozhodla se u toho vyfotit. A jelikož má perfektní postavu, tak nikoho ani trochu nepřekvapilo, že Iva seče trávu v plavkách.

Iva Kubelková se na svých sociálních sítích předvedla v plavkách. To by nebylo až tak zvláštní, kdyby v nich nesekala trávu na zahradě. Jenže moderátorka si pravděpodobně chtěla užít poslední dny, kdy se může opalovat, a trávu na zahradě za ni její muž evidentně neposeče. A tak nezbývalo nic jiného, než spojit příjemné s užitečným.

„Můj dnešní relax. Máte taky posekáno?“ ptala se svých sledujících Iva, která své plavky nazvala montérkami. Starost si nedělala ani s obuví a do sečení se vrhla v růžových pantoflích.

„Taky zrovna sekám trávu, ale ani náhodou u toho nevypadám tak dobře jako vy!“ napsala moderátorce jedna ze sledujících. „Katalogové foto, bohužel pro katalog zahradní techniky nevhodné, nikdo by si té sekačky nevšiml,“ napsal další sledující.

Iva Kubelková ukázala, že si umí užívat volné chvilky, kdy zrovna neúčinkuje ve StarDance, naplno, a navíc se vůbec nebojí domácích prací. Naopak, vlastně to vypadá, že si to moderátorka naprosto užívá. A navíc u toho své fanoušky pořádně provokuje svým tělem.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Les Dessous/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!