Ikonická Madonna v nemocnici s infekcí, oslavné turné je v ohrožení

Madonna

Populární americká zpěvačka a skladatelka byla hospitalizovaná kvůli bakteriální infekci. Zpěvačka se od ledna chystala na obrovské turné, které kvůli svému zdravotnímu stavu musela bohužel přerušit.

Madonnu určitě znáte. Svými hity, jako třeba Like a Virgin nebo La Isla Bonita se zapsala do hudebních dějin. Populární zpěvačka má na kontě několik cen Grammy a spousta z nás cítí při poslechu jejích nahrávek silnou dávku nostalgie. Teď se ale do veřejného prostoru dostala zpráva o tom, že je zpěvaččin život v ohrožení.

Guy Oseary, manažer Madonny, podle magazínu People.com ve středu uvedl, že byla zpěvačka převezena na JIP, kde je léčena s vážnou infekcí. Její zdravotní stav se podle něj ale lepší, a tak se fanoušci zpěvačky nemusejí o Madonnu obávat.

„Očekáváme její úplné uzdravení,“ uvedl Oseary.

Zpěvačka se zrovna chystala na turné, kde měla oslavit čtyřicet let své kariéry a svoji populární píseň Holiday. Turné se mělo skládat z 84 zastávek a zpěvačka plánovala zavítat i do Evropu. Akci oznámila veřejnosti už v lednu, teď ale vůbec není jisté, kdy a jestli vůbec koncerty proběhnou.

Navíc ještě 20. června přidávala na Instagram fotografie s popiskem „klid před bouří, “ kterými pravděpodobně odkazovala na blížící se začátek turné. Nečekané zdravotní komplikace ji určitě musely zaskočit.

Poslední zdravotní komplikace řešila zpěvačka podle BBC v roce 2020, kdy musela podstoupit operaci kolen a kyčlí. Jinak 64 let stará zpěvačka vypadá na dvacet a ještě nedávno byla v perfektní formě.

V redakci ansu.cz doufáme, že se zdravotní stav zpěvačky brzy zlepší. Snad své fanoušky bude moct potěšit svojí hudbou ještě mnohokrát.

Zdroje: bbc.com, people.com, redakce Náhledový obrázek: flickr.com

error: Content is protected !!