I po téměř 13 letech jsou stále jako dvě hrdličky: Vojta Dyk skládá Tatianě básničky

Vojta Dyk, Tatiana Dyková

I přesto, že spolu žijí dlouhá léta a jsou přes čtyři roky manželé, nepřestávají si projevovat lásku a něžnostem se nebrání ani na společnosti. Vojta Dyk (38) rovněž prozradil, že své ženě, Tatianě (dříve Vilhelmové), dělá čas od času radost zamilovanými básněmi, které sám skládá. Nedávno je i poprvé zveřejnil.

Vojta Dyk pochopitelně nezapomíná ani na své fanoušky, kterým před Vánoci udělal radost hned třemi koncerty, jež proběhly v pražské lucerně. Ačkoliv nadaný hudebník patří spíše mezi sólové zpěváky, tentokrát si na pomoc přizval i smyčcový kvartet s názvem Epoque Quartet pod vedením Jana Kučery. Nechyběl ani dětský sbor Pueri Gaudentes.

V průběhu koncertu opakovaně vystoupila jako speciální host i Tatiana Dyková (45), která nejen zazpívala, ale také se svým manželem recitovala milostnou báseň, která rozněžnila všechny přítomné v sále. Autorem oné básně nebyl nikdo jiný než právě Dyk.

Manželé se na pódiu nesetkali poprvé. Již dříve společně zazářili v rámci soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kde společně zazpívali dva duety. Při prvním z nich se převtělili do zpěvaček Barbry Streisand a Céline Dion a zazpívali jejich dnes již legendární píseň „Tell Him“, které vyšlo v roce 1997 na albu Higher Ground. V rámci druhého vystoupení předvedli pořádně žhavou show, když společně zazpívali hit americké R&B zpěvačky Ciary a bývalého člena chlapeckého uskupení ‚N Sync, Justina Timberlakea.

Dalo by se předpokládat, že by se Dyk po úspěšných vánočních koncertech mohl chtít inspirovat svými kolegy z branže a podobně jako třeba Marek Ztracený zkusil vyprodat O2 arénu. Podobné plány ale zpěvák nemá, neboť v době, kdy existovala popová skupina Nightwork, v níž byl Dyk hlavním zpěvákem, zažil nejeden vyprodaný koncert o vysoké návštěvnosti.

Zdroj: Autorský text, redakce, Vlasta, Novinky, iDnes; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!