Hvězda seriálu Vyprávěj Andrea Růžičková sekla s natáčením: Před kameru už se vrátit nehodlá

Andrea Růžičková

Andrea Růžičková (Kerestešová) je známá ze seriálů Vyprávěj a Ordinace v růžové zahradě 2, aktuálně ji ale v žádném pořadu nespatříte. Pravděpodobně totiž zjistila, že ji herectví příliš nebaví, nyní se věnuje zejména fotografování.

Ať už Růžičková hraje kdekoliv, diváci si ji vždy zamilují. I přesto se ale hodlá věnovat spíše fotografování a svým malým dětem. V loňském roce jsme herečku mohli vidět například ve filmu Jak přežít svého muže, jenž sklidil úspěch.

„Už dlouho nic nenatáčím a nechybí mi to. Další nabídky nepřijímám, chci se co nejvíc věnovat rodině a fotografování,“ prozradila Růžičková Blesku na Česko-Slovenském plese.

Její rodina jí s největší pravděpodobností její rozhodnutí vymlouvat nehodlá. „Moje maminka si myslela, že herecká práce je povrchní a skandalózní. Že nejde žít morální život a být herečkou. Až díky seriálu Vyprávěj se všechno změnilo,“ přiznala.

Herečka už před rokem podle portálu iDnes přiznala, že ji zaměstnává hlavně její rodina a děti, prošla si také vztahovou krizí.

Andrea Růžičková si přála být herečkou už jako malá dívka. Jakmile se jí její sen v dospělosti splnil, zjistila, že po tom ve skutečnosti až tolik netouží. Měla však štěstí a našla v životě svou další vášeň, kterou je právě fotografování a pořádání výstav.

Doufejme, že si oblíbená herečka občas nějakou roli přece jen zahraje, abychom ji v budoucnu na televizních obrazovkách ještě viděli.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, iDnes; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!