Hvězda seriálu Krok za krokem Staci Keanan je dnes vážená právnička. Své soukromí si ale bedlivě střeží

Staci Keanan se narodila 6. června 1975 a diváci v našich končinách ji znají jako Danu Foster z oblíbeného seriálu Krok za krokem. Ten se na našich obrazovkách objeví jednou za čas, aby nám připomněl radosti a strasti všedního života. Co ale o vychytralé Daně možná nevíte?

Modelkou se stala už v raném věku

Bývalá herečka a americká právnička Staci Keanan začala s modelingem již v raném věku. Bylo jí pouhých pět let, když si poprvé vyzkoušela práci modelky. Objevovala se v tištěných, rozhlasových a televizních reklamách. 

Krok za krokem zaznamenal úspěch i v Německu

Zatímco americký sitcom na stanici ABC měl obrovský úspěch, pořad si získal obrovskou oblibu i v Německu. Německy dabovaná verze seriálu se jmenovala Eine Starke Familie, což v překladu znamená Silná rodina. Herečku, která hrála postavu Dany Fosterové, si zamilovali lidé po celém světě. V německé verzi seriálu namluvila hereččin hlas Ranja Bonalana.

Herečka je vdaná za Guye Birtwhistlea

Staci, která je bývalou herečkou, je vdaná za manžela herce a producenta Guye Birtwhistlea. Guy je známý svými rolemi ve filmech Alistair1918, Noční hudba a První přistání. Manželé spolu uzavřeli sňatek 11. února 2017 a od té doby jsou spolu. Pár si svůj život velmi střeží, na sociálních sítích se o nic nedělí, ani se neobjevují v televizi, aby komentovali svůj osobní život.

Staci Keanan nyní pracuje jako právnička na plný úvazek

Bývalá herečka, která si svým hereckým umem získala srdce mnoha lidí, bohužel se svou hereckou kariérou skončila. Bývalá herečka je nyní právničkou na plný úvazek. Herečka navštěvovala Kalifornskou univerzitu, kde získala vysokoškolský titul, a později nastoupila na Jihozápadní právnickou fakultu. Následně byla přijata do Státní advokátní komory v Kalifornii. Zdá se tak, že šla Staci ve stopách své seriálové postavy Dany. Ta by na Staci dnes byla určitě pyšná!

ZdrojeModelsfact.com, GlamourFame; Náhledový obrázek: Náhledový obrázek: Flickr/Public domain

error: Content is protected !!