Hvězda Kriminálky Anděl David Švehlík řeší nepříjemný problém: Někdo se za něj vydává

david švehlík

Charismatický David Švehlík (51) se po devítileté pauze vrací do oblíbeného seriálu Kriminálka Anděl a obzvlášť fanynky z toho šílí. Ovšem herec má nejspíš úplně jiné starosti. Před časem si totiž postěžoval, že se za něj někdo vydává a jak to tak vypadá, dotyčný s tím dodnes nepřestal.

David Švehlík je bezesporu skvělý herec, který si na nedostatek pracovních nabídek nemůže stěžovat. Lidé ho zbožňují, avšak o jeho osobním životě se toho neví příliš mnoho, neboť si své soukromí střeží jako oko v hlavě. O Švehlíkovi je známo, že mediální pozornost nevyhledává. Není tedy divu, že fenomén sociálních sítí je mu zcela cizí. Přesto pod jeho jménem naleznete profil na Instagramu, který sleduje téměř 20 tisíc lidí!

Jak je to ale vůbec možné? Tomu se diví i sám Švehlík. „Na sociálních sítích se vůbec nepohybuju a pohybovat nebudu. Nicméně jsem zjistil, že existuje jakási moje instagramová stránka. Někdo ji vytvořil, aniž se mě obtěžoval zeptat,“ svěřil se herec pro Novinky. Z jeho slov je zřejmé, že ho celá záležitost trápí, ale nejspíš neví, jak tento nepříjemný problém vyřešit. „Nenapadá mě, co bych s tím mohl udělat, tak aspoň touhle cestou bych chtěl dotyčného nebo dotyčnou vyzvat, aby se tam uvedlo na pravou míru, že to není spravované mnou, ale někým jiným,“ dodal.

Ovšem Švehlíkova slova vyšuměla do ztracena, neboť profil na Instagramu stále funguje a ten, kdo jej spravuje, sem přidává pravidelně nejrůznější příspěvky. A podle všeho jsou zmatení i fanoušci, jelikož pod hercovy fotografie píší komentáře věnované Švehlíkovi a doufají, že jim odpoví.

Obzvlášť ženy by byly nejspíš rády, kdyby se s nimi herec spojil. Švehlík má totiž spoustu fanynek. Nicméně dámy si musejí nechat zajít chuť, protože herec je již několik let šťastně ženatý. Jeho partnerkou je krásná a sympatická učitelka Vendula Švehlíková, se kterou vychovává dva syny. Z přechozího vztahu s herečkou Jitkou Schneiderovou má dceru.

Aktuálně se v kině hraje film Dvě slova jako klíč, kde David Švehlík obsadil jednu z hlavních rolí. Z plánované premiéry se však podle deníku Expres omluvil kvůli dovolené. Herec je ale introvert, který podobné akce příliš nevyhledává, takže mu nejspíš ani nevadilo, že se této společenské akce nakonec nezúčastnil.

Zdroj: Redakce, autorský text, Novinky, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!